Lista aktualności Lista aktualności

DO SIEGO ROKU

ŻYCZENIA OD LEŚNIKÓW Z NADLEŚNICTWA LIPINKI

Mając nadzieję, że wszyscy Państwo wkraczacie w Nowy Rok z planami optymizmu i szczęścia, pragniemy się dołączyć do tak stawianych sobie celów. Życzymy, aby każdego dnia przytrafiało się coś miłego. Niech nie omijają Państwa życzliwe słowa, szczere uśmiechy i dobry nastrój. Miejmy na wyciągnięcie ręki lub w zasięgu wzroku coś, co bezsprzecznie i zawsze wypełniać będzie nas pozytywnym nastawieniem.

Życząc Państwu, życzymy równocześnie sobie, aby nasze wspólne lasy spełniały oczekiwania wszystkich razem i każdego z osobna.

Tym z Państwa, którzy przychylnie, a może i przyjaźnie postrzegacie leśników i ich pracę, życzymy wytrwałości i niezmienności. Obyśmy przez cały 2023 rok nie dawali Państwu jakichkolwiek powodów, aby z takich pochlebnych ocen musieć się wycofywać.

Wszystkim natomiast z Państwa, w oczach których na łaskawość spojrzenia musimy jeszcze zasłużyć życzymy, aby oceny nam wystawiane udało się opierać tylko i wyłącznie na osobistych odczuciach i wrażeniach. Liczymy, że w najbliższych 12-tu miesiącach dane będzie Państwu móc spotkać się z nami, czy to na leśnych ścieżkach, czy też na licznych lokalnych wydarzeniach, w których staramy się brać udział. Zapraszamy do rozmów, dla nas zawsze wyjątkowo cennych i kształcących. Pozwólcie nam Państwo opowiedzieć sobie o lesie, takim jakim widzimy go my leśnicy. Może dzięki temu, nie oczekując oczywiście od razu identyfikowania się z leśnikami, spacery po lesie i pobyt w nim staną się milsze i co najważniejsze uspokajające myśli i nas samych.

Życzymy dużo przyjemności i zawsze dobrych wspomnień z chwil spędzonych w lubuskich lasach.

Autor: Michał Szczepaniak