Archiwum wydarzeń Archiwum wydarzeń

Leśne Gry Młodzieżowe na ścieżce przyrodniczej w Zielonym Lesie

W okresie wiosenno- letnim, a dokładnie 6 czerwca 2014 odbędą się Leśne Gry Młodzieżowe przeznaczone dla dzieci i młodzieży szkolnej, których tematyka nawiązywać będzie do zagadnień związanych z ochroną i funkcjonowaniem lasu.

Nadleśnictwo Lipinki zaprasza w dniu 6 czerwca 2014r. na Leśne Gry Młodzieżowe na terenie Zielonego Lasu. Leśne Gry zostaną przeprowadzone w formie zawodów dla dzieci III-IV klas. W tym celu przygotowanych zostanie 9 stanowisk w lesie, gdzie dzieci będą mogły wykazać się swoją sprawnością i wiedzą.

W związku z tym, iż każda grupa wybierze sobie swoją, mającą związek z lasem nazwę, dzieci powinny samodzielnie w szkole przygotować plakietki z nazwą drużyny, które będzie można przypiąć.

Po zakończeniu zabawy przewidziane jest ognisko ze skromnym posiłkiem.

Zbiórka:  w miejscu rozpoczynającej się trasy ścieżki przyrodniczo-leśnej w Leśnictwie Zielony Las (na trasie Żary-Łaz) o godz. 10.00.

W czasie zabawy dzieci powinny posiadać nieprzemakalne ubranie i mocne buty.

Proszę jednocześnie o podanie możliwie dokładnej liczby dzieci (drużyna może liczyć 4-5 osób i opiekuna) biorących udział w w/w zabawie w terminie do dnia 03.06.2014r.

Nadleśnictwo nie zapewnia transportu.

Wszelkich informacji udziela Pan Damian Sandak tel. 68 362-62-58 w 534, lub 883 316 016.

Zapraszamy wszystkich serdecznie !