Lista aktualności Lista aktualności

Spotkanie robocze w Kamenz

W ramach projektu „Promocja współpracy transgranicznej Nadleśnictwa Lipinki i Landratsamt Bautzen Kreisforstamt” w dniu 14 marca w Kamenz odbyło się pierwsze spotkanie robocze.

W dniu 14 marca 2014r. pracownicy Nadleśnictwa Lipinki, Nadleśnictwa Szprotawa oraz RDLP Zielona Góra uczestniczyli w spotkaniu z Partnerem projektu „Promocja współpracy transgranicznej Nadleśnictwa Lipinki i Landratsamt Bautzen Kreisforstamt" Panem Christophem Schurr.

W czasie spotkania, które odbyło się w Urzędzie Leśnym powiatu Bautzen, zaprezentowano budowane strony WWW Nadleśnictwa Lipinki i Nadleśnictwa Szprotawa. Omówiono artykuły związane z promocją współpracy transgranicznej: artykuły o turystyce, obiektach edukacyjnych oraz miejscach, gdzie przyroda jest chroniona (parki krajobrazowe, rezerwaty itp). Wskazano ich słabe i mocne strony.

Siedziba Urzędu Leśnego powiatu Bautzen. Fot. Magdalena Lewandowska

Ustalono termin kolejnego spotkania z Partnerem na 9 kwietnia 2014r. w Polsce na terenie Nadleśnictwa Wymiarki. W spotkaniu tym wezmą udział wszystkie Nadleśnictwa RDLP Zielona Góra biorące udział w projektach.